KONTAKT PŘIDAT NEBO UPRAVIT UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ HOME

DETAIL UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACEVYBAVENOST UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍUBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA MAPĚON-LINE REZERVACE

Hotel Ariston & Ariston Patio

Hotel Ariston & Ariston Patio

Seifertova 65
13000  Praha 3

Hotel Ariston & Ariston Patio je situovaný do prostředí starého Žižkova - Praha 3. Hotel disponuje 62 pokoji a 54 romantickými pokoji ve stylu belle epoque umístěnými v patiu typického žižkovského domu. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K dispozici je lobby s recepcí, víceúčelový společenský sál s nezaměnitelným francouzským šarmem a kapacitou až 200 osob, Wi-Fi internet v celém hotelu ZDARMA a soukromé parkoviště (rezervace nutná).
Telefon : +420 222 782 517
www :www.hotelaristonpatioprague.cz/
GPS :50.0848154, 14.4483162
oblast : Praha - hlavní město 
cena :Cena: od 1200,-Kč/pokoj/noc.
Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně a DPH. Městský poplatek není zahrnut v ceně a činí 15 Kč za osobu a noc.zajímavosti v okolí, tipy na výlet :V blízkosti Palác Akropolis (kulturní klub), Palác Flóra (obchodní centrum), Vysoká škola ekonomická, fotbalový stadión Viktoria Žižkov.

Dvoulůžkový pokoj PatioAriston PatioTřílůžkový pokojDvoulůžkový pokojKoupelnaDvoulůžkový pokojDvoulůžkový pokojDvoulůžkový pokojKoupelnaTřílůžkový pokojTřílůžkový pokojAriston PatioHotel Ariston & Ariston PatioLobbyLobbySnídaněSnídaněSnídaňová místnost / Společenský sálSnídaněSnídaněSnídaně

© 2010 - 2020 TCMP s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Vltava - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.