KONTAKT PŘIDAT NEBO UPRAVIT UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ HOME

DETAIL UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACEVYBAVENOST UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍUBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA MAPĚON-LINE REZERVACE

ATC Hradec

ATC Hradec

Hradec 87
43201  Kadaň

Autocamp Hradec se nachází asi 6 km od historického královského města Kadaně směrem na Žatec nedaleko řeky Ohře a velkého sportovního rybníku. V tomto pěkném prostředí a rájem pro rybáře vyrostla chatová oblast mající již více jak 160 chat.Rekreační zařízení nabízí zejména ubytování pro karavany a stany s využitím elektrické přípojky a 18 čtyřlůžkových chatiček.
K vybavení campu patří sociální zařízení, sprchy, zahradní zastřešená restaurace s možností stravování - snídaně, obědy, večeře, kiosek s občerstvením a potravinami, kde je možno denně nakoupit čerstvé pečivo.Součástí areálu je přírodní koupaliště se skluzavkami a skákadlem (není sledována kvalita vody - koupání na vlastní nebezpečí), sportovní hřiště (nohejbal, volejbal, tenis), stolní tenis a další dětské atrakce (pískoviště, kolotoče, houpačky, prolejzačky se skluzavkou a dětský koutek pro nejmenší).
Telefon :603 497 169
www :atchradec.com
GPS :50.37054, 13.30307
oblast : Krušné hory - Chomutovsko 
cena :stan 35 - 60Kč
osoba 40Kč
chatka pro 4 osoby 190 - 650Kč
zajímavosti v okolí, tipy na výlet : Ve vzdálenosti 15 km od Atc se nachází město Klášterec nad Ohří s pěkným zámkem a parkem. Světoznámé lázně Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km a dále doporučujeme návštěvu nádherného zámku Krásný Dvůr s rozsáhlým parkem. Zoo park Chomutov 25km, aqvapark Klášterec 12km.

restauracesoukromí revír

© 2010 - 2020 TCMP s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Vltava - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.