KONTAKT PŘIDAT NEBO UPRAVIT UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ HOME

DETAIL UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACEVYBAVENOST UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍUBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA MAPĚON-LINE REZERVACE

Hotel Humboldt

Hotel Humboldt

Zahradní 803/27
36001  Karlovy Vary

speciální nabídky na www.humboldt.cz

Srdečně vítejte v Humboldt Park Hotelu & Spa v Karlových Varech!

Historií protkané lázeňské místo ležící v jedné z nejhezčích částí Čech v kouzelném údolí říčky Teplé, která se zde vlévá do řeky Ohře. Uprostřed zalesněných mírných svahů se malebné staré město vine okolo toku řeky se svými bohatými a okázalými lázeňskými budovami v barvě zlaté, bílé a dalších jemných pastelových tónů. Město za své bohatství vděčí 14 termálním pramenům, jejichž léčebné účinky byly známy již ve středověku.
Telefon :355 323 111
www :www.humboldt.cz
GPS :50.2277520, 12.8758439
oblast :  
cena :
zajímavosti v okolí, tipy na výlet :Obraz lázeňského místa dotvářejí slavné bílé kolonády a procházející se a povídající si lázeňští hosté, kteří se občerstvují vodou z horkých vřídel z porcelánových hrníčků vyrobených v regionu speciálně k tomuto účelu. Kdo sem jednou přijel, bude se sem neustále vracet.

To v minulosti poznalo i množství prominentních vracejících se hostů, jejichž stopy lze nacházet po celé oblasti. Johann Wolfgang von Goethe, Johann Sebastian Bach, car Petr Veliký, Friedrich Schiller, Karl Marx, Franz Liszt, Sigmund Freud, Theodor Fontane, Morgan Freeman, Madeleine Albright a Michael Douglas jsou jen někteří z nich.

Mnozí si zde vytvořili své druhé sídlo. Dodnes můžeme obdivovat okázalé vily mnoha slavných osobností. Také Alexander von Humboldt si zde nechal postavit skvostné sídlo na svahu přímo u mírně šumějící říčky Teplé. Velkorysá klasicistní vila pochází z roku 1872. V roce 2006 byla kompletně zrenovována a za pečlivého dohledu na zachování historického půvabu přestavěna na luxusní 4hvězdičkový hotel – lázeňský hotel Humboldt Park Hotel & Spa.

vchod do hoteluterasade luxe kategorielobbyrestaurant-snídaněbazénmasážebar

© 2010 - 2024 TCMP s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Vltava - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.